Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2007

5e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
1"Soli Deo Gloria" - De Tike
2"Excelsior" - Surhuizum
3"Da Capo" - Drogeham
PositieVereniging
Solisten
1"De Eendracht" - Marrum
Pieter-Durk v. Jaarsveld
2"Da Capo" - Drogeham
Tjitske Roest
3"Excelsior" - Surhuizum
Willem Hoekstra
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"Soli Deo Gloria" - De Tike
2"Excelsior" - Surhuizum
3"Valerius" - Urk

4e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
1"Concordia" - Buitenpost
2"Soli Deo Gloria" - Rinsumageest
3"Blaast de Bazuin" - Oude- en Nieuwebiltdijk
PositieVereniging
Solisten
1"Wilhelmina" - Kollum
Henryk Reurich
2"Blaast de Bazuin" - Oude- en Nieuwebiltdijk
Sjoukje Kingma-de Ruiter
3"Pro Rege B" - Heerenveen
Douwe Meindertsma
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"Soli Deo Gloria" - Rinsumageest
2"Concordia" - Buitenpost
3"Pro Rege B" - Heerenveen

3e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
1"Gereformeerde Brassband" - Groningen
2"TNT Brassband Apeldoorn" - Apeldoorn
3"Apollo" - Grou
PositieVereniging
Solisten
1"Gereformeerde Brassband" - Groningen
Theo Halmingh
2"Looft den Heere" - Wirdum
Aldert van der Veen
3"Apollo" - Grou
Willy de Roos
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"TNT Brassband Apeldoorn" - Apeldoorn
2"Apollo" - Grou
3"Looft den Heere" - Wirdum

5e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
1"De Lytse Súdwesthoeke" - Stavoren / Warn
2"Joost Wiersma B" - Jistrum
3"Crescendo" - Idskenhuizen
PositieVereniging
Solisten
1"Harmonie" - Akkrum
Martsje Hoekstra
2"Crescendo" - Idskenhuizen
Saskia Hoogland
3"De Lytse Súdwesthoeke" - Stavoren / Warns
Ruurd Dijkstra / Sietske Osinga
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"De Lytse Súdwesthoeke" - Stavoren / Warns
2"Joost Wiersma B" - Jistrum
3"Crescendo" - Idskenhuizen

4e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
1"Euterpe" - Beetsterzwaag
2"Hald Moed" - Oosthem
3"De Bazuin" - Berlikum
PositieVereniging
Solisten
1"Hald Moed" - Oosthem
Durk Rypma
2"Euphonia" - Wijnjewoude
Freerk de Boer
3"De Bazuin" - Berlikum
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"Hald Moed" - Oosthem
2"Euterpe" - Beetsterzwaag
3"De Bazuin" - Berlikum

3e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
1"Tida Kira" - Munnekezijl
2"Hallelujah" - Anjum
3"Beatrix" - Doezum
PositieVereniging
Solisten
1"Beatrix" - Doezum
Erwin Klaver
2"Hallelujah" - Anjum
Henk Jan Tilma
3"Tida Kira" - Munnekezijl
Henny Verbeek
PositieVereniging
Totaalprogramma
1"Hallelujah" - Anjum
2"Tida Kira" - Munnekezijl/Lauwerszijl
3"Beatrix" - Doezum

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...