Laatste nieuws

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

woensdag 31 oktober 2018
Verplichte werken 2019

Snel naar

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum

2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum

3. Danique Wagemans (Alt saxofoon) - Excelsior Twello

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Fanfare - Ee / Engwierum (dirigent Andries de Haan)

2. Ons Genoegen - Marssum (dirigent Douwe Veenstra)

3. Excelsior - Twello (dirigent Gido van Schijndel)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Fanfare - Ee / Engwierum (dirigent Andries de Haan)

Sulveren Spiker Bokaal: Ons Genoegen - Marssum (dirigent Douwe Veenstra)

Brūnzen Spiker Bokaal: Excelsior - Twello (dirigent Gido van Schijndel)

------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Reinder Boomsma (Hoorn) - De Lofstem Sumar

2. Radjani Brandsen (Bugel) - Irene Grootebroek

3. Wieger Vellema (Xylofoon) - Hallumer Fanfare

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. De Lofstem - Sumar (dirigente Christina van der Bijl)

2. De Lytse Sśdwesthoeke - Stavoren/Warns e.o. (dirigent Guus Pieksma)

3. De Volharding - Kerkwijk (dirigent Wim Baijense)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: De Lofstem - Sumar (dirigente Christina van der Bijl)

Sulveren Spiker Bokaal: Looft den Heer - Boornbergum (dirigent Jappie Dijkstra)

Brūnzen Spiker Bokaal: Hallumer Fanfare - Hallum (dirigent Reimer Jan Rondaan)

------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Greta Brander (Xylofoon) - De Bazuin Holwerd

2. Irene Wassink (Sopraansaxofoon) - Top Onna

3. Dineke Krol (Trompet) - Concordia Drachten

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Concordia - Drachten (dirigent Durk Krol)

2. De Bazuin - Holwerd (dirigent Reimer Jan Rondaan)

3. Top - Onna (dirigent Arjan Dunning)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Concordia - Drachten (dirigent Durk Krol)

Sulveren Spiker Bokaal: De Bazuin - Holwerd (dirigent Reimer Jan Rondaan)

Brūnzen Spiker Bokaal: Top - Onna (dirigent Arjan Dunning)

------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL DIVISIE

Totaal programma:

1. Crescendo B - Drachten (dirigent Gatze Verbeek)

2. De Piccolo's - Augustinusga (dirigen Rinze IJtsma)

3. Jeugdbrassband Solex - Ferwert / Blije (dirigent Piet van der Heide)

------------------------------------------------------------------------------

Aanmoedigingsprijs:

Excelsior - Ouwsterhaule (dirigente Katharine Santema)

------------------------------------------------------------------------------

Staande ovatie award:

Dieuwke - De Bazuin C Oenkerk

------------------------------------------------------------------------------

Winnaar VDG Bugel:

Mixorkest Harmonie Akkrum

------------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Joėl Hofman (Trombone) - Greidebrass Greidehoeke

2. Anne-Joleyn Kolk (Cornet) en Debbie Kwebeman (Euphonium) - Hossanah Leeuwarden

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Greidebrass - Greidehoeke (dirigent Dirk Vincken)

2. Hossanah - Leeuwarden (dirigente Ria Fennema)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Greidebrass - Greidehoek (dirigent Dirk Vincken)

Sulveren Spiker Bokaal: Hossanah - Leeuwarden (dirigente Ria Fennema)

------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Anno Talman (Euphonium) - Soli Deo Gloria Rinsumageest

2. Annegreet Kuperis (Bugel) - De Bazuin Triemen Westergeest

3. Roel de Vries (Es Cornet) - Brassband Opsterland

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Blaast de Bazuin - Oude/Nieuwe Bildtdijk (dirigent Paulus de Jong)

2. Felison Brass - Velsen Noord (dirigente Patricia Geertse)

3. De Bazuin - Triemen Westergeest (dirigent Hille van Hijum)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Felison Brass - Velsen Noord (dirigente Patricia Geertse)

Sulveren Spiker Bokaal: Blaast de Bazuin - Oude/Nieuwe Bildtdijk (dirigent Paulus de Jong)

Brūnzen Spiker Bokaal: De Bazuin - Triemen Westergeest (dirigent Hille van Hijum)

------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:
1. Anna Kuipers (Bugel) - Pro Junior Gerkesklooster
2. Pietsje Zagema (Xylofoon) - De Eendracht Marrum 
3. Cees / Theo / Marnix / Trienke / Oskar (Cornet) - Brassband Almere

------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Prijst den Heer - Tzum (dirigent Marten Miedema)
2. Speelt Wel - Suawoude (dirigente Annemarieke Bos)
3. Pro Junior - Gerkesklooster (dirigente Dineke Oostra-Kamminga)

------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Pro Junior - Gerkesklooster (dirigente Dineke Oostra-Kamminga)
Sulveren Spiker Bokaal: Prijst den Heer - Tzum (dirigent Marten Miedema)
Brūnzen Spiker Bokaal: Speelt Wel - Suawoude (dirigente Annemarieke Bos)

------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joėl Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stźd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stźd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...