Laatste nieuws

woensdag 23 oktober 2019
Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

woensdag 9 oktober 2019
Verplichte werken GSF2020

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

woensdag 23 oktober 2019
» Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

 

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen

2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum

3. Jan Engelsma (Euphonium) - Studio It Heidenskip

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Studio - It Heidenskip

2. In Corpore - Wagenborgen

3. De Harmonie - Vroomshoop

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Studio - It Heidenskip

Sulveren Spiker Bokaal: In Corpore - Wagenborgen

Brūnzen Spiker Bokaal: Hallelujah - Burgum

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Rianne Schoenmaker (Trompet) - Sursum Corda Andijk

2. Hendrika Wendelaar Bonga (Bugel) - Kunst & Genoegen Dronryp

3. Anneke Jansma (Tenor Saxofoon) - Hallumer Fanfare

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Oranje - Spannum

2. De Bazuin - Lutjegast

3. Hallumer Fanfare - Hallum

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Oranje - Spannum

Sulveren Spiker Bokaal: Hallumer Fanfare - Hallum

Brūnzen Spiker Bokaal: Euphonia - Bakhuizen

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Jurgen Scholtanus (Bugel) - de Kriich Wergea

2. Sepkje van der Vegt (Bugel) - Harmonie Weidum 

3. Hein Boonstra (Euphonium) - De Bazuin Holwerd

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. De Bazuin - Tijnje

2. Joost Wiersma B - Jistrum

3. Oranje - 't Zandt

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Harmonie - Weidum

Sulveren Spiker Bokaal: De Bazuin - Tijnje

Brūnzen Spiker Bokaal: Joost Wiersma B - Jistrum

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

3e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Henk de Vries & Bauke van Wieren - Slagwerk / Excelsior - Veenwoudsterwal

2. Klaas Visser & Meindert Reitsma - Euphonium / Looft den Heer - Wirdum 

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Looft den Heer - Wirdum

2. Excelsior - Veenwoudsterwal

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Excelsior - Veenwoudsterwal

Sulveren Spiker Bokaal: Looft den Heer - Wirdum

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Marja Verbeek - Bariton / Ere Zij God - Damwoude

2. Johan Leistra - Cornet / Blaast de Bazuin - Oude & NIeuwe Bildtdijk

3. Johan Talman - Euphonium / Brassband Opsterland

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Soli Deo Gloria - Rinsumageest

2. Ere Zij God - Damwoude

3. Blaast de Bazuin - Oude & Nieuwe Bildtdijk

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Ere Zij God - Damwoude

Sulveren Spiker Bokaal: Blaast de Bazuin - Oude & Nieuwe Bildtdijk

Brūnzen Spiker Bokaal: Alkmaar Brass - Alkmaar 

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

FESTIVAL DIVISIE 
Totaal programma:

Gouden Spiker: Crescendo B  - Drachten

Sulveren Spiker: Oranje B - Grootegast

Brśnzen Spiker: Drachtster Harmonie - Drachten

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Aanmoedigingsprijs:

Marije van Crescendo B - Drachten (Hobo solo)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Staande ovatie award:

Slagwerkers van Ons Genoegen - Westereen

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

VD Trombone:

Oranje B - Dokkum

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE BRASSBAND

Totaal programma:

Gouden Spiker: Speelt Wel - Suawoude

Sulveren Spiker: Pro Junior - Gerkesklooster / Stroobos

Brūnzen Spiker: Kunst naar Kracht - De Goorn

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Pro Junior - Gerkesklooster / Stroobos

2. Speelt Wel - Suawoude

3. Kunst naar Kracht - De Goorn

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Solisten:

1. Matthijs Leffers (Es Bas) - Koperensemble De Wāldsang Buitenpost

2. Yne Belksma (Cornet) - Speelt Wel Suawoude

3. Romke Hoeksma (Cornet) - Da Capo Drogeham

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joėl Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stźd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stźd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...