Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum

2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja Anjum

3. Jeroen Stok (Alt saxofoon) - Burdine St. Annaparochie/Vrouwenparochie

-------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Halleluja - Anjum

2. Lauwers Fanfare - Ee/Engwierum

3. Concordia  - Wjelsryp

-------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Lauwers Fanfare - Ee/Engwierum

Sulveren Spiker Bokaal: Concordia - Wjelsryp

Brūnzen Spiker Bokaal: Halleluja - Anjum

-------------------------------------------------------------------------

Workshop aangeboden door Yamaha Music Benelux door
Loet van der Lee is gewonnen door:
Lauwers Fanfare Ee/Engwierum

-------------------------------------------------------------------------


4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Arne Schepers (trompet) - Excelsior Bruchterveld

2. Esther Bosma (Alt saxofoon) - De Lofstem Sumar

3. Anne Gietema - Eensgezindheid Tjerkwerd

-------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. De Lofstem - Sumar

2. Excelsior - Bruchterveld

3. Ons Ideaal - Easterwierrum

-------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Excelsior - Bruchterveld

Sulveren Spiker Bokaal: De Lofstem - Sumar

Brūnzen Spiker Bokaal: Eensgezindheid - Tjerkwerd

-------------------------------------------------------------------------


5e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Willie Miedema (Bugel) - Wubbenus Jacobs Arum

2. Lottie Kramer (Sopraan saxofoon) - Euphonia Wijnjewoude

3. Suzanne de Boer (Alt saxofoon) - Amicitia Nuis/Niebert

-------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Wubbenus Jacobs - Arum

2. Euphonia - Wijnjewoude

3. Excelsior/De Iendracht - Ryptsjerk/Sumar

-------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Wubbenus Jacobs - Arum

Sulveren Spiker Bokaal: Euphonia - Wijnjewoude

Brūnzen Spiker Bokaal: Oranje - 't Zandt

-------------------------------------------------------------------------

De VDG Brass trompet beschikbaar gesteld door
Van der Glas Muziekinstrumenten Heerenveen is gewonnen door:

Excelsior/De Iendracht - Ryptsjerk/Sumar


-------------------------------------------------------------------------


FESTIVAL DIVISIE 

Totaal programma:

Gouden Spiker: Pro Junior - Gerkesklooster Stroobos

Sulveren Spiker: Excelsior B - Ouwsterhaule

Brśnzen Spiker: Crescendo B - Drachten

-------------------------------------------------------------------------

Aanmoedigingsprijs:


Jelmar Terpstra - Jong SDG Rinsumageest

-------------------------------------------------------------------------

Staande ovatie award:

Marrit Hoekstra - Jeugdbrassband Solex Blije/Ferwert/Wanswert

-------------------------------------------------------------------------

VDG Bugel beschikbaar gesteld door 
Van der Glas Muziekinstrumenten:

Canite Tuba - Ameland

-------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Jos Douma - Constantijn Huygens / Appingedam

2. Nynke van der Heide - Gloria Deļ / Gerkesklooster Stroobos

3. Hendrike Hoogeboom - Apollo / Grou 

---------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Gloria Deļ - Gerkesklooster Stroobos

2. Constantijn Huygens - Appingedam

3. Apollo - Grou

---------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Gloria Deļ - Gerkesklooster Stroobos

Sulveren Spiker Bokaal: Constantijn Huygens - Appingedam

Brūnzen Spiker Bokaal: Apollo - Grou  


---------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Willem Jan de Vries - Trombone / Ere Zij God Damwoude

2. Baukje Bijlstra - Cornet / De Bazuin Triemen Westergeest

3. Willem Hoekstra - Es Bas / De Bazuin Donkerbroek

---------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. De Bazuin - Triemen Westergeest

2. Brassband Opsterland - Bakkeveen

3. Brassband Euphonia - Ternaard

---------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: De Bazuin - Triemen Westergeest

Sulveren Spiker Bokaal: Brassband Euphonia - Ternaard

Brūnzen Spiker Bokaal: Brassband Opsterland - Bakkeveen 

---------------------------------------------------------------------------------

De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:
Euphonia Ternaard

---------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE BRASSBAND

Totaal programma:

Gouden Spiker: Kunst naar Kracht - De Goorn 

Sulveren Spiker: Pro Rege B - Heerenveen

Brūnzen Spiker: Brassband Tzum - Tzum

---------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Kunst naar Kracht - De Goorn 

2. Pro Rege B - Heerenveen

3. Brassband Tzum - Tzum 

---------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Peter van der Wal (Es Bas) - Pro Rege Heerenveen 

2. Gerry Roskam (Es Bas) - Kunst naar Kracht De Goorn

3. Gerbrich Greidanus (Euphonium) - Brassband Tzum 

---------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joėl Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stźd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stźd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...