Laatste nieuws

woensdag 23 oktober 2019
Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

woensdag 9 oktober 2019
Verplichte werken GSF2020

Snel naar

zondag 1 september 2019
» Deelnemers 2020

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 2019
3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp

2. Andries Verweij (euphonium) - FBCR Bant Creil Rutten

3. Wouter de Vries (esbas) - Looft den Heer Boornbergum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Concordia - Wjelsryp o.l.v. Andries Kramer

2. West Frisia - Twisk o.l.v. Lieuwe de Jong

3. FBCR - Bant Creil Rutten o.l.v. Koop Meindert Schokker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Concordia - Wjelsryp o.l.v. Andries Kramer

Sulveren Spiker Bokaal:
West Frisia - Twisk o.l.v. Lieuwe de Jong

Brūnzen Spiker Bokaal: 
FBCR - Bant Creil Rutten o.l.v. Koop Meindert Schokker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Waardebon workshop Yamaha Music Europe:
FBCR - Bant Creil Rutten

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zaterdag 18 mei 2019
4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Hilde Veninga (sopraan saxofoon) - Nij Libben Witmarsum

2. Daniëlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin Groningen

3. Jaap Akkerman (trompet) - Opmaat Berltsum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries Kramer

2. OpMaat - Berltsum o.l.v. Gatse Hylkema

3. De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
OpMaat - Berltsum o.l.v. Gatse Hijlkema

Sulveren Spiker Bokaal: 
Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries Kramer

Brūnzen Spiker Bokaal: 
De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zaterdag 18 mei 2019
5e DIVISIE FANFARE 2019

Solisten:

1. Tialda Edelman (alt saxofoon) - Harmonie Beetgum

2. Wopkje Bengmans (bugel) - Crescendo Holwerd

3. Cor Jager (bes bas) - Wilhelmina Zuidhorn

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Twister - Winsum (Stefan de Groot)

2. Crescendo - Holwerd (Durk Krol)

3. Harmonie - Beetgum (Christina van der Bijl) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Harmonie Beetgum o.l.v. Christina van der Bijl

Sulveren Spiker Bokaal:
Twister Winsum o.l.v. Stefan de Groot

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Crescendo Holwerd o.l.v. Durk Krol 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Instrument beschikbaar gesteld door Van der Glas Muziekinstrumenten:
Muziekvereniging Schylge - Terschelling 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zaterdag 13 april 2019
3e DIVISIE BRASSBAND 2019

Solisten:

1. Roy van Schagen (Euphonium) - Backum Brass 

2. Melis Bijlstra (Es Bas) - De Bazuin Triemen Westergeest

3. Pieter Gjaltema (Es Cornet) - Brassband Opsterland

------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Backum Brass - Castricum o.l.v. Vincent Verhage

2. Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon

3. Brassband Opsterland - Frieschepalen / Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon

Sulveren Spiker Bokaal: 
Brassband Opsterland - Frieschepalen / Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

Brúnzen Spiker Bokaal:
Backum Brass - Castricum o.l.v. Vincent Verhage

-------------------------------------------------------------------------------------------

De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:
SDG - De Tike

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zaterdag 13 april 2019
4e DIVISIE BRASSBAND 2019

Totaal programma:

Gouden Spiker: Euregio Brassband – Borne o.l.v. Ronny Buurink

Sulveren Spiker: Euphonia – Ternaard  o.l.v. Gauke Gerben Wielinga

Brūnzen Spiker: Pro Rege B - Heerenveen o.l.v. Martine Reijenga 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Euphonia – Ternaard o.l.v. Gauke Gerben Wielinga 

2. New Brass & Rhythm – De Goorn o.l.v. Pieter Koster 

3. Advendo – Burum o.l.v. Stefan de Groot  

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Klaske Droogendijk (Cornet) – Euregio Brassband Borne 

2. Ria de Ruiter (Cornet) – Soli Deo Gloria Rinsumageest 

3. Jildou van Norel (Bugel) – Pro Rege B Heerenveen 

-------------------------------------------------------------------------------------------

vrijdag 12 april 2019
5e DIVISIE BRASSBAND 2019

Totaal programma:

Gouden Spiker: Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk Huisma

Sulveren Spiker: Euphonia B - Wolvega o.l.v. Froukje Hoekstra

Brūnzen Spiker: Projunior - Gerkesklooster / Stroobos o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Euphonia B - Wolvega o.l.v. Froukje Hoekstra

2. Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk Huisma

3. Projunior - Gerkesklooster / Stroobos o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Koen van der Meulen (Cornet) - Da Capo Drogeham

2. Bert Jan Beenen (Cornet) - Advendo Oudeschoot

3. Michiel Bron (Xylofoon) - Euphonia B Wolvega

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zondag 14 april 2019
Slow Melody Contest:

Categorie 1:
Nynke Emma Adema (Cornet) 

Categorie 2:
Dineke Krol (Bugel) 

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...