Laatste nieuws

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

woensdag 31 oktober 2018
Verplichte werken 2019

Snel naar

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Verplichte werken

De volgende composities zijn de afgelopen jaren voor het Gouden Spiker Festival als verplichte werken gekozen.

Jaar Afdeling Titel Componist
1996 2e Brassband 16th century dances arr. Alan Fernie
1996 1e Brassband Adventures in Brass Ray Farr
1997 2e Fanfare Three Bagatelles André Waignein
1997 1e Fanfare Condacum Jan van der Roost
1997 2e Brassband Partita Jan de Haan
1997 1e Brassband A sunrise Impression Jan de Haan
1998 2e Fanfare Firebrook Prelude James Curnow
1998 1e Fanfare Music for a Festival Brian Connery
1998 2e Brassband Suite Symétrique Jacob de Haan
arr. Menno Haantjes
1998 1e Brassband Prelude to a Festival Alan Fernie
1999 2e Fanfare Spanish Tryptich Jan de Haan
1999 1e Fanfare Acclamation James Curnow
1999 2e Brassband The spirit of youth Goff Richards
1999 1e Brassband Lee fair Goff Richards
2000 2e Fanfare Horizons Patrick Milstone
2000 1e Fanfare Novena J. Swearingen
arr. R. Pister
2000 2e Brassband Around a Village Menno Haantjes
2000 1e Brassband Pennine Moors Darrol Barry
2001 2e Fanfare Kaap Hoorn Hans van der Heide
2001 1e Fanfare Flying in a balloon Leon Vliex
2001 2e Brassband Little Portrait André Waignein
arr. Menno Haantjes
2001 1e Brassband Nordic Moods Tom Brevik
2002 2e Fanfare Odyssée Jan Bosveld
2002 1e Fanfare Fúzje Rob Goorhuis
2002 2e Brassband A Western Suite A.L. Schulte
arr. David Well
2002 1e Brassband Cambridgeshire Impression Rieks van der Velde
2003 2e Fanfare The Ring Of Fire Alfred Willering
2003 1e Fanfare Antarctica Carl Wittrock
2003 2e Brassband Hihg Flyers Andrew R. Mackereth
2003 1e Brassband Suite Celebration Bruce Fraser
2004 5e Fanfare The Battle of Varlar Rob Goorhuis
2004 4e Fanfare Sine Nomine Menno Haantjes
2004 3e Fanfare The Power of the Magatsunami Carl Wittrock
2004 5e Brassband Antarctica Carl Wittrock
2004 4e Brassband Lord Tullamore Carl Wittrock
2004 3e Brassband Kefas Rob Goorhuis
2005 5e Fanfare Gate 11 John Emmerson Blackstone
2005 4e Fanfare Land of Legends Andreas Ludwig Schulte
2005 3e Fanfare La Scala Carl Wittrock
2005 5e Brassband Gate 11 John Emmerson Blackstone
2005 4e Brassband Cambridgeshire Impressions Rieks v/d Velde
2005 3e Brassband Land of Legends Andreas Ludwig Schulte
2006 5e Fanfare Voyage with the VOC William Vean
2006 4e Fanfare The Road to the West Carl Wittrock
2006 3e Fanfare Don Quichote de la Mancha Rob Goorhuis
2006 5e Brassband Columbus Rob Goorhuis
2006 4e Brassband Schattdorf Impressions Darrol Barry
2006 3e Brassband Crusade Rieks van der Velde
2007 5e Fanfare Columbus Rob Goorhuis
2007 4e Fanfare Feroaring fan Lucht Jan Bosveld
2007 3e Fanfare Trimbeka Rob Goorhuis
2007 5e Brassband Like a Child Andreas Ludwig Schulte
2007 4e Brassband Landscape and Journey Alan Fernie
2007 3e Brassband Kaleidoscope Philip Sparke
2009 5e Fanfare Border Zone Jacob de Haan
2009 4e Fanfare The Fever Tree Rob Goorhuis
2009 3e Fanfare Illusion d'Optique Menno Haantjes
2009 5e Brassband Fincastle Overture Jan Bosveld
2009 4e Brassband City Scapes Jan de Haan
2009 3e Brassband Lake of the Moon Kevin Houben
2010 5e Fanfare Like a Child Andreas L. Schulte
2010 4e Fanfare Bellum Belgicum Rieks van der Velde
2010 3e Fanfare Atropos Kevin Houben
2010 5e Brassband Voyage of the VOC Willeam Vean
2010 4e Brassband Night before battle Dean Jones
2010 3e Brassband Images for Brass Stephen Bulla
2011 5e Fanfare Astro Suite Eric Swiggers
2011 4e Fanfare 't Ministerie van Fanfare Jacob de Haan
2011 3e Fanfare Fjoer en Fidúsje Carl Wittrock
2011 5e Brassband The Baron of Dedem Carl Wittrock
2011 4e Brassband Trimbeka Carl Wittrock
2011 3e Brassband Pompeji Mario Bürkl
2012 5e Fanfare A Triple Suite André Waignein
2012 4e Fanfare Voyage to Victory John Blanken
2012 3e Fanfare De Kwelgeest Rob Goorhuis
2012 5e Brassband Masurische Suite Kurt Georg Widorsky
2012 4e Brassband Triptych Oliver Waespi
2012 3e Brassband Darkness Visible Richard Grantham
2013 5e Fanfare Cortege, Choral et Farandole Roland Kernen
2013 4e Fanfare Roll of Honour Jacob de Haan
2013 3e Fanfare Concordia Eric Swiggers
2104 5e Brassband The Journeymen Ray Steadman-Allen
2014 4e Brassband Canadian Folk Song Suite Morley Calvert
2014 3e Brassband Variations on a shaped Note Melody James Curnow
2014 5e Fanfare Robin Hood Suite Dennis Masters
2014 4e Fanfare Klezmeriana Jan de Haan
2014 3e Fanfare Siardus Jan Bosveld
2015 5e Brassband Bliss Jacob de Haan
2015 4e Brassband Chorale Variations Jan de Haan
2015 3e Brassband Olympus Philip Harper
2015 5e Fanfare Call of the Valley Jacob de Haan
2015 4e Fanfare Ave Musica Feike van Tuinen
2015 3e Fanfare Signatures Rob Goorhuis
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...
2016 ... ... ...

Uitslagen

Juryleden

Hieronder volgt een overzicht van dirigenten en/of componisten, die de afgelopen jaren het Gouden Spiker Festival hebben ...

In de pers

Onderstaande PDF krantenberichten zijn te bekijken met de Acrobat Reader.