Laatste nieuws

woensdag 23 oktober 2019
Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

woensdag 9 oktober 2019
Verplichte werken GSF2020

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

woensdag 23 oktober 2019
» Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

 

Uitslag 2009

5e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
3"De Bazuin" - Rottevalle
o.l.v. Ellis Geijteman
2"De Eendracht" - Marrum
o.l.v. Jaap Hoekstra
1"Speelt Wel" - Suawoude
o.l.v. Dirk Vincken
PositieVereniging
Solisten
3"Euphonia" - Oppenhuizen / Uitwellingerga
Kees Lanting - Euphonium
Tjeerd Hoekstra - Euphonium
2"Speelt Wel" - Suawoude
Jan-Dirk van der Meulen - Trombone
Harm van der Kooi - Trombone
Jan Sake Tiemersma - Bas-Trombone
1"Excelsior B" - Zalk
Margreet vd Stouwe - Althoorn
PositieVereniging
Totaalprogramma
3"De Eendracht" - Marrum
o.l.v. Jaap Hoekstra
2"De Bazuin" - Rottevalle
o.l.v. Ellis Geijteman
1"Speelt Wel" - Suawoude
o.l.v. Dirk Vincken

4e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
3"Ere Zij God" - Damwoude
o.l.v. Gerben Huizinga
2"De Sjofaar / Lofklank B"
o.l.v. Johannes Weening
1"Backum Brass" - Castricum
o.l.v. Willem van Kooi
PositieVereniging
Solisten
3"SDG" - Rinsumageest
Anna de Vries - Drums
2"Backum Brass" - Castricum
1"Halleluja" - Menaldum
PositieVereniging
Totaalprogramma
3"Halleluja" - Menaldum
o.l.v. Ido Kempenaar
2"De Sjofaar / Lofklank B"
o.l.v. Johannes Weening
1"Backum Brass" - Castricum
o.l.v. Willem van Kooi

3e divisie Brassband

PositieVereniging
Verplicht werk
3"De Nije Bazun" - Britsum
o.l.v. Thom Zigterman
2"Greidebrass" - De Greidehoek
o.l.v. Dirk Vincken
1"Gloria Dei" - Gerkesklooster
o.l.v. Marco Middelberg
PositieVereniging
Solisten
3"Hossanah" - Leeuwarden
Debbie Kwebeman - Euphonium
2"Greidebrass" - De Greidehoek
Frans de Haan & Frans de Haan - Euphonium
1"Gloria Dei" - Gerkesklooster
Oebele en Nynke van der Heide - Cornet
PositieVereniging
Totaalprogramma
3"De Nije Bazun" - Britsum
o.l.v. Thom Zigterman
2"Greidebrass" - De Greidehoek
o.l.v. Dirk Vincken
1"Gloria Dei" - Gerkesklooster
o.l.v. Marco Middelberg

5e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
3"Soli Deo Gloria" - Uithuizermeeden
o.l.v. Sander Snip
2"De Woudklank" - Noordwolde
o.l.v. Ellis Geijteman
1"Woldhoorn" - Tolbert
o.l.v. Henk van Ras
PositieVereniging
Solisten
3"Excelsior" - Donkerbroek / St. Anna
Margot Booijink - Trompet
2"De Woudklank" - Noordwolde
Gerrie Schulting - Trompet
1"Oranje" - Roden 
Wilco Boekhoven - Trompet
PositieVereniging
Totaalprogramma
3"Oranje" - Roden
o.lv. Tjeerd Barkmeijer
2"Woldhoorn" - Tolbert
o.l.v. Henk van Ras
1"De Woudklank" - Noordwolde
o.l.v. Ellis Geijteman

4e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
3"Eensgezindheid" - Tjerkwerd
o.l.v. Jeanette Valkema
2"Beemster Fanfare" - Middenbeemster
o.l.v. Wim Klaver
1"Studio" - Stiens
o.l.v. Andries Kramer
PositieVereniging
Solisten
3"Looft den Heer" - Boornbergum
Aukje Oberman - Hoorn
2"Beemster Fanfare" - Middenbeemster
Martin Stroet - Trompet
1"Studio" - Stiens
K. Poortman - Alt Saxofon
PositieVereniging
Totaalprogramma
3"De Lofstem" - Sumar
o.l.v. Christina van der Bijl
2"Looft den Heer" - Boornbergum
o.l.v. Gatze Verbeek
1"Studio" - Stiens
o.l.v. Andries Kramer

3e divisie Fanfare

PositieVereniging
Verplicht werk
2"Excelsior - Genderen"
o.l.v. Jan van de Sanden
1"Concordia" - Wjelsryp
o.l.v. Sjoerd de Boer
PositieVereniging
Solisten
2"Excelsior - Genderen"
Arno van der Kolk - Bugel
1"Concordia" - Wjelsryp
Jannie Veenstra - Sopraan Saxofoon
PositieVereniging
Totaalprogramma
2"Excelsior - Genderen"
o.l.v. Jan van de Sanden
1"Concordia" - Wjelsryp
o.l.v. Sjoerd de Boer

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...