Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg
    Arne Schepers (trompet) 
    Klaasjan Pullen (saxofoon)

2. Yvonne Galama (trompet) - Oranje Bolsward

3. Wieger van der Kooi (euphonium) - Hallelujah Burgum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Excelsior - Bruchterveld & Eendracht - Hardenberg o.l.v. Gerben Pol

2. Crescendo - Heeg o.l.v. Meine Verbeek

3. CMV Oranje - Bolsward o.l.v. Arjen Steur

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Crescendo - Heeg o.l.v. Meine Verbeek

Sulveren Spiker Bokaal:
Excelsior - Bruchterveld & Eendracht - Hardenberg o.l.v. Gerben Pol

Brūnzen Spiker Bokaal: 
CMV Oranje - Bolsward o.l.v. Arjen Steur

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Emiel de Boer (es bas) - De Lytse Súdwesthoeke

2. Meike Brandt (trompet) - Melodia Wijckel

3. Aale Jagersma (hoorn) - Studio Stiens

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Melodia - Wijckel o.l.v. Jeannette Valkema

2. De Lofstem - Sumar o.l.v. Jorrit Laverman

3. De Lytse Súdwesthoeke - Stavoren o.l.v. Guus Pieksma

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Melodia - Wijckel o.l.v. Jeannette Valkema

Sulveren Spiker Bokaal: 
De Lytse Súdwesthoeke - Stavoren o.l.v. Guus Pieksma

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Kunst na Arbeid - Hierden o.l.v. Arno Groeneveld

-------------------------------------------------------------------------------------------

Workshop aangeboden door Yamaha Music Europe:

Harmonie Weidum

-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE FANFARE 2017

Solisten:

1. Danieke Faber (euphonium) - Juliana Oldehove

2. Maaike Hoekstra (sopraan saxofoon) - Crescendo Makkinga

3. Suzanne Pel (trompet) - Dindua Oldekerk

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Juliana - Oldehove o.l.v. Aline Werkman

2. Oranje B - Grootegast o.l.v. Wouter van der Wal

3. Crescendo - Makkinga o.l.v. Rolf Dekker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Juliana - Oldehove o.l.v. Aline Werkman

Sulveren Spiker Bokaal:
Oranje B - Grootegast o.l.v. Wouter van der Wal

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Crescendo - Makkinga o.l.v. Rolf Dekker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Instrument beschikbaar gesteld door Van der Glas Muziekinstrumenten:
Crescendo Makkinga 

-------------------------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND 2017

Solisten:

1. Jelle Wittebrood (euphonium) - Alkmaar Brass Alkmaar

2. Jelke Meijer (xylofoon) - Brassband Opsterland Bakkeveen

3. Johan Leistra (cornet) - Blaast de Bazuin Oude- en Nieuwebildtdijk

------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Blaast de Bazuin - Oude- en Nieuwebildtdijk o.l.v. Paulus de Jong

2. Brassband Opsterland - Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

3. Looft den Heere - Wirdum o.l.v. John Blanken

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Blaast de Bazuin - Oude- en Nieuwebildtdijk o.l.v. Paulus de Jong

Sulveren Spiker Bokaal: 
Brassband Opsterland - Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

Brúnzen Spiker Bokaal:
Looft den Heere - Wirdum o.l.v. John Blanken

-------------------------------------------------------------------------------------------

De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:
Blaast de Bazuin - Oude- en Nieuwebildtdijk

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND 2017

Solisten:

1. Alida Oldersma (bugel) - De Bazuin Donkerbroek

2. Julian Richter (Escornet) - St. Stephan Brass Band Hamburg

3. Jan Dirk van der Meulen, Tsjebbo Durk de Jong, Klaas Prins (trombone) - Speelt Wel Suawoude

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Bernlef - Noard Burgum o.l.v. Theun van Leijen

2. Crescendo - Workum o.l.v. Jan van Dam

3. St. Stephan Brass Band - Hamburg o.l.v. Sérgio Condessa

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Bernlef - Noard Burgum o.l.v. Theun van Leijen

Sulveren Spiker Bokaal: Crescendo - Workum o.l.v. Jan van Dam

Brūnzen Spiker Bokaal: St. Stephan Brass Band - Hamburg o.l.v. Sérgio Condessa

-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE BRASSBAND

Totaal programma:

Gouden Spiker: Pro Rege B - Heerenveen o.l.v. Martine Reijenga

Sulveren Spiker: Eenhoornbrass - Bitgummole o.l.v. Gatse Hijlkema

Brûnzen Spiker: Halleluja - Drachtstercompenije o.l.v. Chris van der Veen 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Pro Rege B - Heerenveen o.l.v. Martine Reijenga

2. Eenhoornbrass - Bitgummole o.l.v. Gatse Hijlkema

3. Halleluja - Drachtstercompenije o.l.v. Chris van der Veen

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Cornetsectie - Eenhoornbrass Bitgummole

2. Tobias Henneveld en Marvin Bouma (Euphonium) - Pro Rege B Heerenveen

3. Jan Anne de Boer (Trombone) - Halleluja Drachtstercompenije

-------------------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL DIVISIE 2017

Totaal programma:

Gouden Spiker: De Oerband - Oerterp 

Sulveren Spiker: Pro Junior - Gerkesklooster

Brúnzen Spiker: Jong SDG - Runsumageest

-------------------------------------------------------------------------------------------
Staande ovatie award: 
Hilde Hoekstra - Reboelje Donkerbroek
-------------------------------------------------------------------------------------------

Instrument beschikbaar gesteld door 
Van der Glas Muziekinstrumenten:
Jong SDG - Rinsumageest
-------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...