Laatste nieuws

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

woensdag 31 oktober 2018
Verplichte werken 2019

Snel naar

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek

2. Patrick Bechtum (trompet) - Hellevoetsluis

3. Margriet Zandinga (bugel) - Wagenborgen

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. CMV Harmonie - Sneek (dirigent Piet Visser)

2. Voorne & Putten - Hellevoetsluis (dirigent Dominique Capello)

3. In Corpore - Wagenborgen (dirigente Miranda Wolters)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: CMV Harmonie - Sneek (dirigent Piet Visser)

Sulveren Spiker Bokaal: In Corpore - Wagenborgen (dirigente Miranda Wolters)

Brūnzen Spiker Bokaal: Voorne & Putten - Hellevoetsluis (dirigent Dominique Capello)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Selina Posthuma (Alt Saxofoon) - Jutrijp/Hommerts

2. Yvonne Galama (Bugel) - Tjerkwerd

3. Lianne IJzer (Bugel) - Groningen

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Ere Zij God - Jutrijp/Hommerts (dirigent Jan van Dam)

2. Eensgezindheid - Tjerkwerd (dirigente Jeanette Valkema)

3. Melodia - Wijckel (dirigente Jeanette Valkema)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Ere Zij God - Jutrijp/Hommerts (dirigent Jan van Dam)

Sulveren Spiker Bokaal: Eensgezindheid - Tjerkwerd (dirigente Jeanette Valkema)

Brūnzen Spiker Bokaal: Melodia - Wijckel (dirigente Jeanette Valkema)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Laura Dillingh (Sopraan Saxofoon) - Appelscha

2. Marieke Berghuis (Euphonium) - Tolbert

3. Wouter Neef (Trombone) - Idskenhuizen

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Juliana - Oldehove (dirigente Aline Werkman-Schipper)

2. Woldhoorn - Tolbert (dirigent Henk van Ras)

3. Advendo - Morra/Lioessens (Douwe Draaisma)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Woldhoorn - Tolbert (dirigent Henk van Ras)

Sulveren Spiker Bokaal: Juliana - Oldehove (dirigente Aline Werkman-Schipper)

Brūnzen Spiker Bokaal: Advendo - Morra/Lioessens (Douwe Draaisma)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

FESTIVAL DIVISIE:

Gouden Spiker: Ons Genoegen - Westereen (dirigent E.G. Terpstra)

Sulveren Spiker: Jeugdkorps Oranje - Dokkum (dirigent Hendrik Jan Leegstra)

Brūnzen Spiker: Lofklank B - Ureterp (dirigente Josephine van de Berg)


Aanmoedigingsprijs: De slagwerksectie van de Lofklank B - Ureterp

Staande Ovatie Award: Daan Rekker van Crescendo C - Drachten

VDG Bugel: Lofklank B - Ureterp

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

3e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Trombone trio - Hossanah

2. Wiebren Joustra (Xylofoon) - Greidebrass

3. Marit van der Velde (Euphonium) - Looft den Heer

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Greidebrass - Wūnseradiel (dirigent Dirk Vincken)

2. Hosannah - Leeuwarden (dirigente Ria Fennema)

3. Looft den Heer - Wirdum (dirigent John Blanken)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Greidebrass - Wūnseradiel (dirigent Dirk Vincken)

Sulveren Spiker Bokaal: Hosannah - Leeuwarden (dirigente Ria Fennema)

Brūnzen Spiker Bokaal: Looft den Heer - Wirdum (dirigent John Blanken)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Lammert van der Kooi (Althoorn) - Ere Zij God

2. Afina Hietkamp (Cornet) - Bernlef

3. Anna de Vries (Xylofoon) - Soli Deo Gloria

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Ere Zij God - Damwoude (dirigent Gerben Huizinga)

2. Crescendo - Workum (dirigent Marten Miedema)

3. Soli Deo Gloria - Rinsumageest (dirigent Gatse Hylkema)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Crescendo - Workum (dirigent Marten Miedema)

Sulveren Spiker Bokaal: Ere Zij God - Damwoude (dirigent Gerben Huizinga)

Brūnzen Spiker Bokaal: Soli Deo Gloria - Rinsumageest (dirigent Gatse Hylkema)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE BRASSBAND

Solisten:

1. Jan Anne de Boer (Trombone) - Halleluja

2. Gert Mollema (Xylofoon) - Eenhoorn Brass

3. John Bakker (Cornet) - Kunst naar Kracht

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Verplicht werk:

1. Prijst den Heer - Tzum (dirigent Marten Miedema)

2. Kunst naar Kracht - De Goorn (dirigent Erik Kluin)

3. Brassband Opsterland - Bakkeveen (Gerk Huisma)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Prijst den Heer - Tzum (dirigent Marten Miedema)

Sulveren Spiker Bokaal: Kunst naar Kracht - De Goorn (dirigent Erik Kluin)

Brūnzen Spiker Bokaal: Brassband Opsterland - Bakkeveen (Gerk Huisma)

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joėl Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stźd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stźd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...