Laatste nieuws

maandag 2 september 2019
Inschrijven weer mogelijk!

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:
1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)
2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat Sloten)

Verplicht werk:
1. Voorne en Putten - Hellevoetsluit, o.l.v. Dominique Capello
2. Stêd Sleat - Sloten, o.l.v. Durk Krol

Totaal programma:
Gouden Spiker: Voorne en Putten - Hellevoetsluit, o.l.v. Dominique Capello
Súlveren Spiker: Stêd Sleat - Sloten, o.l.v. Durk Krol

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:
1. Marrich Noordmans - Sopraan Saxofoon (Oranje Spannum)
2. Johan Talman - Euphonium (De Woudklank Noordwolde)
3. Jaap Mulder - Euphonium (Ons Ideaal Easterwierrum)

Verplicht werk:
1. Oranje - Spannum, o.l.v. Christina van der Bijl
2. De Woudklank - Noordwolde, o.l.v. Ellis Nijdam
3. Ons Ideaal - Easterwierrum, o.l.v. Menno Haantjes

Totaal programma:
Gouden Spiker: Oranje - Spannum, o.l.v. Christina van der Bijl
Súlveren Spiker: De Woudklank - Noordwolde, o.l.v. Ellis Nijdam
Brûnzen Spiker: Ons Ideaal - Easterwierrum, o.l.v. Menno Haantjes

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE FANFARE

Solisten:
1. Lotte de Bruin - Sporaan Saxofoon (Sereno Baflo)
2. Robbert Oegema - Bugel (Nil Sin Labore Boerakker)
3. Sepkje vd Vegt - Bugel (Harmonie Weidum)

Verplicht werk:
1. Sereno - Baflo, o.l.v. Jan Werkman
2. Harmonie - Weidum, o.l.v. Reimer Jan Rondaan
3. Crescendo - Makkinga, o.l.v. Rolf Dekker

Totaal programma:
Gouden Spiker: Sereno - Baflo, o.l.v. Jan Werkman
Súlveren Spiker: Crescendo - Makkinga, o.l.v. Rolf Dekker
Brûnzen Spiker: Harmonie - Weidum, o.l.v. Reimer Jan Rondaan

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

3e DIVISIE BRASSBAND 

Solisten:
1. Willem Flisijn - Trombone (Greide Brass Greidehoek)
2. Jaap de Vries - Euphonium (Crescendo Steenwijk)
3. Theun Brouwer - Euphonium (De Bazuin Ureterp)

Verplicht werk:
1. Greide Brass - Greidehoek, o.l.v. Dirk Vincken
2. Hosannah - Leeuwarden, o.l.v. Ria Fennema
3. De Bazuin - Ureterp, o.l.v. Hendrik de Boer

Totaal programma:
Gouden Spiker: Greide Brass - Greidehoek, o.l.v. Dirk Vincken
Súlveren Spiker: De Bazuin - Ureterp, o.l.v. Hendrik de Boer
Brûnzen Spiker: Crescendo - Steenwijk, o.l.v. Jan Holtrop

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

4e DIVISIE BRASSBAND 

Solisten:
1. Christiaan Ybema - Alt (Crescendo Workum)
2. Daniël Steendam - Cornet & Wilma Okkema - Bugel (Halleluja Menaldum)
3. Willem Jan de Vries - Trombone (Ere Zij God Damwoude)

Verplicht werk:
1. Ere Zij God - Damwoude, o.l.v. Gerben Huizinga
2. Crescendo - Workum, o.l.v. Marten Miedema
3. Halleluja - Menaldum, o.l.v. Ido Gerard Kempenaar

Totaal programma:
Gouden Spiker: Ere Zij God - Damwoude, o.l.v. Gerben Huizinga
Súlveren Spiker: Crescendo - Workum, o.l.v. Marten Miedema
Brûnzen Spiker: Halleluja - Menaldum, o.l.v. Ido Gerard Kempenaar

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

FESTIVAL DIVISIE

Totaal programma:
Gouden Spiker: Projunior - Gerkesklooster/Stroobos, o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga
Súlveren Spiker: Crescendo B - Drachten, o.l.v. Gatze Verbeek
Brûnzen Spiker: Oranje - Dokkum, o.l.v. Hendrik-Jan Leegstra

Aanmoedigingsprijs:
Looft den Heer - Wirdum, o.l.v. John Blanken

Staande ovatieprijs:
Berber, soliste De Toansetters - Tjerkwerd

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

5e DIVISIE BRASSBAND 

Solisten:
1. Tjibbe van der Veen - Trombone (De Bazuin Rottevalle)
2. Klaske Droogendijk - Cornet (Euregio Brassband Borne)
3. Eveline Krul - Cornet (Pro Rege B Heerenveen)

Verplicht werk:
1. Euregio Brassband - Borne, o.l.v. Freek van Vliet
2. Pro Rege B - Heerenveen, o.l.v. Hendrik de Boer
3. Euphonia - Oppenhuizen / Uitwellingerga, o.l.v. Piet Visser

Totaal programma:
Gouden Spiker: Pro Rege B - Heerenveen, o.l.v. Hendrik de Boer
Súlveren Spiker: Euregio Brassband - Borne, o.l.v. Freek van Vliet
Brûnzen Spiker: Euphonia - Oppenhuizen / Uitwellingerga, o.l.v. Piet Visser

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...