Laatste nieuws

maandag 2 september 2019
Inschrijven weer mogelijk!

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFARE
zaterdag 26 mei 2018

Solisten:

1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen
2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo Heeg
3. Marjan Solle (Bariton Saxofoon) - De Bazuin Lutjegast
-------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:

1. In Corpore - Wagenborgen o.l.v. Lotte de Bruin
2. Crescendo - Heeg o.l.v. Meine Verbeek
3. Lauwers Fanfare - Ee / Engwierum o.l.v. Andries de Haan
-------------------------------------------------------------------------------------------
Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
In Corpore - Wagenborgen o.l.v. Lotte de Bruin

Sulveren Spiker Bokaal:
Crescendo - Heeg o.l.v. Meine Verbeek

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Lauwers Fanfare - Ee / Engwierum o.l.v. Andries de Haan
-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE FANFARE
zaterdag 26 mei 2018

Solisten:

1. Femke Galema (Alt saxofoon) - Eensgezindheid Tjerkwerd
2. Ruurdtje Anema (Sopraan saxofoon) - Harmonie Weidum
3. Ton de Vries (Bugel) - Fanfare Creona Wieringerwerf
-------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:

1. Crescendo - Lemmer o.l.v. Andries Kramer
2. Eensgezindheid - Tjerkwerd o.l.v. Jeanette Valkema
3. Harmonie - Weidum o.l.v. Ria Fennema
-------------------------------------------------------------------------------------------
Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Crescendo - Lemmer o.l.v. Andries Kramer

Sulveren Spiker Bokaal: 
Harmonie - Weidum o.l.v. Ria Fennema

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Eensgezindheid - Tjerkwerd o.l.v. Jeanette Valkema
------------------------------------------------------------------------------------------
Workshop aangeboden door Yamaha Music Europe:
Eensgezindheid - Tjerkwerd
-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE FANFARE 2018
zaterdag 26 mei 2018

Solisten:

1. Anton Huizenga (Alt saxofoon) - Kunst & Genoegen Dronrijp
2. Wietske Boonstra (Als saxofoon) - Bazuin Holwerd
3. Abraham Visser (Bes bas) - Oude- Nieuwehorne
-------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:

1. De Vrije Fries - Oude- Nieuwehorne o.l.v. Syde Sipke van der Ploeg
2. Crescendo - Hijum Finkum o.l.v. Wim Dijkstra
3. Oranje - 't Zandt o.l.v. Jogchum Rooda
-------------------------------------------------------------------------------------------
Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Crescendo - Hijum Finkum o.l.v. Wim Dijkstra

Sulveren Spiker Bokaal:
De Vrije Fries - Oude- Nieuwehorne o.l.v. Syde Sipke van der Ploeg

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Oranje - 't Zandt o.l.v. Jogchum Rooda
-------------------------------------------------------------------------------------------
Instrument beschikbaar gesteld door Van der Glas Muziekinstrumenten:
Joost Wiersma B - Jistrum
-------------------------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND 2018
zaterdag 21 april 2018

Solisten:

1. Jelke Boonstra (Bariton) - Greidebrass Spannum
2. Esther Valk (Bugel) - Brassband Opsterland
3. Elise Sonneveld (Alt) - Kunst & Vriendschap Meeuwen
------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:

1. Brassband Opsterland - Frieschepalen o.l.v. Martine Reijenga
2. Greidebrass - Spannum o.l.v. Marco Middelberg
3. Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon
-------------------------------------------------------------------------------------------
Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Greidebrass - Spannum o.l.v. Marco Middelberg

Sulveren Spiker Bokaal: 
Brassband Opsterland - Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

Brúnzen Spiker Bokaal:
Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon
-------------------------------------------------------------------------------------------
De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:
De Bazuin - Triemen Westergeest
-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND 2018
zaterdag 21 april 2018

Solisten:
1. Christiaan Ybema (Alt) - Crescendo Workum
2. Wiebrig Reitsma (Alt) - Euphonia Ternaard
3. Franz Bode (Cornet) - Brassband Valerius Urk
------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:
1. Euphonia - Ternaard o.l.v. Chris van der Veen
2. Soli Deo Gloria - De Tike o.l.v. Sijtze van der Hoek
3. De Bazuin - Triemen Westergeest o.l.v. Hille van Hijum
-------------------------------------------------------------------------------------------
Totaal programma:
Gouden Spiker Bokaal: Euphonia - Ternaard o.l.v. Chris van der Veen
Sulveren Spiker Bokaal: Soli Deo Gloria - De Tike o.l.v. Sijtze van der Hoek
Brūnzen Spiker Bokaal: Brassband Valerius - Urk o.l.v. Chris te Hennepe
-------------------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL DIVISIE 2018
zaterdag 21 april 2018

Totaal programma:
Gouden Spiker: Koperensemble De Wâldsang - Buitenpost
Sulveren Spiker: Jong SDG - Rinsumageest
Brúnzen Spiker: Opus 3 - Dokkum
-------------------------------------------------------------------------------------------
Staande ovatie award: 
Slagwerksectie Jong SDG Rinsumageest

Aanmoedigingsprijs:
Jeugdorkest CMV De Bazuin - Triemen Westergeest
-------------------------------------------------------------------------------------------
Instrument beschikbaar gesteld door 
Van der Glas Muziekinstrumenten:
Crescendo B - Drachten 
-------------------------------------------------------------------------------------------
5e DIVISIE BRASSBAND 2018
vrijdag 20 april 2018

Totaal programma:
Gouden Spiker: De Eendracht - Marrum o.l.v. Michiel Sybesma
Sulveren Spiker: Halleluja - Drachtster Compagnie o.l.v. Chris van der Veen
-------------------------------------------------------------------------------------------
Verplicht werk:
1. De Eendracht - Marrum o.l.v. Michiel Sybesma
2. Halleluja - Drachtster Compagnie o.l.v. Chris van der Veen 
-------------------------------------------------------------------------------------------
Solisten:
1. Joop Pietersma (Es cornet) - Halleluja Drachtster Compagnie
2. Geert van der Woude (Tuba) - De Eendracht Marrum
-------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...