Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)

2. Dineke Krol - Trompet (Std Sleat Sloten)

3. Douwe Koopmans - Euphonium (Hld Moed Easthim)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Hld Moed - Easthim o.l.v. Siemen Hoekstra

2. Std Sleat - Sloten o.l.v. Durk Krol

3. Harmonie - Sneek o.l.v. Andries Kramer

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Std Sleat - Sloten o.l.v. Durk Krol

Sulveren Spiker Bokaal:
Hld Moed - Easthim o.l.v. Siemen Hoekstra

Brnzen Spiker Bokaal: 
Harmonie - Sneek o.l.v. Andries Kramer

-------------------------------------------------------------------------------------------

Workshop ter beschikking gesteld door Yamaha Music Europe:

Std Sleat - Sloten 

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Jacco van Beek - Es Cornet (De Bazuin Wetering)

2. Petra, Janiek, Eline, Gretha, Ineke, Erika - Saxofoons (Jeduthun Sellingen)

3. Willem Veninga - Bugel (Nij Libben Witmarsum)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Excelsior - Scharnegoutum o.l.v. Meine Verbeek

2. Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries de Haan

3. De Woudklank - Noordwolde o.l.v. Ellis Nijdam

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Excelsior - Scharnegoutum o.l.v. Meine Verbeek

Sulveren Spiker Bokaal: 
Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries de Haan

Brnzen Spiker Bokaal: 
De Woudklank - Noordwolde o.l.v. Ellis Nijdam

-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE FANFARE 2016

Solisten:

1. Hendrik Leegstra - Bugel (Ons Genoegen De Westereen)

2. Sierck Swart - Euphonium (Crescendo Hijum / Finkum)

3. Jan Krol - Hoorn (Concordia Drachten)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Crescendo - Hijum / Finkum o.l.v. Wim Dijkstra

2. Concordia - Drachten o.l.v. Durk Krol

3. Amicitia - Nuis / Niebert o.l.v. Harmannus van der Lei

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Crescendo - Hijum / Finkum o.l.v. Wim Dijkstra

Sulveren Spiker Bokaal:
Concordia - Drachten o.l.v. Durk Krol

Brnzen Spiker Bokaal: 
Excelsior - Oudebildtzijl o.l.v. Johan Postma

-------------------------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND 2016

Solisten:

1. Sabina Wijmenga (Althoorn) - Apollo Grou

2. Esther Valk (Cornet) & Johan Talman (Euphonium) - Brassband Opsterland Bakkeveen

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Apollo - Grou o.l.v. Piet Visser

2. Brassband Opsterland - Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Apollo - Grou o.l.v. Piet Visser

Sulveren Spiker Bokaal: Brassband Opsterland - Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND 2016

Solisten:

1. Lena Bussmann (Euphonium) - Cologne Concert Brass Academy Keulen

2. Klaske Droogendijk (Cornet) - Euregio Brassband Borne

3. Afina Hietkamp (Cornet) - Bernlef Noardburgum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Cologne Concert Brass Academy - Keulen o.l.v. Kathrin Simons

2. Euregio Brassband - Borne o.l.v. Ronny Buurink

3. Alkmaar Brass - Alkmaar o.l.v. Alexander Zwaan

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: Cologne Concert Brass Academy - Keulen o.l.v. Kathrin Simons

Sulveren Spiker Bokaal: Euregio Brassband - Borne o.l.v. Ronny Buurink

Brnzen Spiker Bokaal: Alkmaar Brass - Alkmaar o.l.v. Alexander Zwaan

-------------------------------------------------------------------------------------------

De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:

Brugorkest Kunst naar Kracht - De Goorn 

-------------------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL DIVISIE 2016

Totaal programma:

Gouden Spiker: Oranje B - Grootegast o.l.v. Wouter van der Wal

Sulveren Spiker: Excelsior XS - Schraard o.l.v. Fenny Haagsma

Brnzen Spiker: Crescendo B - Drachten o.l.v. Gatze Verbeek

-------------------------------------------------------------------------------------------

Staande ovatie award:

Pro Junior - Gerkesklooster o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Instrument beschikbaar gesteld door 
Van der Glas Muziekinstrumenten:
Reboelje - Donkerbroek 

-------------------------------------------------------------------------


5e DIVISIE BRASSBAND 2016

Totaal programma:

Gouden Spiker: Pro Rege B - Heerenveen o.l.v. Martine Reijenga

Sulveren Spiker: Euphonia - Wolvega o.l.v. Froukje Hoekstra

Brnzen Spiker: De Eendracht - Marrum o.l.v. Johan Hager

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Pro Rege B - Heerenveen o.l.v. Martine Reijenga

2. Euphonia - Wolvega o.l.v. Froukje Hoekstra

3. De Eendracht - Marrum o.l.v. Johan Hager

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Jonathan Henneveld (Bas trombone) - Pro Rege B Heerenveen

2. Robin Heslinga (Cornet) - Euphonia Wolvega

3. Willem Adema, Jan Berend Dijkstra, Marcel Terpstra (Trombones) - De Eendracht Marrum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Jol Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrtien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Std Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. Ren Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...