Laatste nieuws

woensdag 23 oktober 2019
Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

woensdag 9 oktober 2019
Verplichte werken GSF2020

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

woensdag 23 oktober 2019
» Bob Childs in jury bij jubileumeditie GSF

 

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARE

Solisten

1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)

2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)

3. Ybrich Brandsma - Alt Saxofoon (Studio B - It Heidenskip)


Verplicht werk


1. Oranje - Roden, o.l.v. Tjeerd Barkmeijer

2. Excelsior - Oudebildtzijl, o.l.v. Wim Dijkstra

3. Laudando - Appelscha, o.l.v. Ellis Nijdam


Totaal programma

Gouden Spiker: Oranje - Roden, o.l.v. Tjeerd Barkmeijer

Súlveren Spiker: Studio B - It Heidenskip, o.l.v. Marten Miedema

Brûnzen Spiker: Laudando - Appelscha, o.l.v. Ellis Nijdam

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

4e DIVISIE FANFARE


Solisten

1. Freerk Post - Trompet (Nij Libben - Witmarsum)

2. Jaap Akkerman - Trompet (De Bazuin - Berlikum)

3. Wouter Bekhof - Trombone (De Woudklank - Noordwolde)


Verplicht werk

1. Nij Libben - Witmarsum, o.l.v. Sjoerd de Boer

2. De Bazuin - Berlikum, o.l.v. Tjipke Pasma

3. Euterpe - Beetsterzwaag, o.l.v. Menno Haantjes


Totaal programma

Gouden Spiker: Nij Libben - Witmarsum, o.l.v. Sjoerd de Boer

Súlveren Spiker: De Bazuin - Berlikum, o.l.v. Tjipke Pasma

Brûnzen Spiker: De Woudklank - Noordwolde, o.l.v. Ellis Nijdam

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

3e DIVISIE FANFARE


Solisten

1. Durk Sjoerd Rypma - Bas Trombone (Hâld Moed - Oosthem)

2. Tiny Dijkstra - Bugel (Halleluja - Anjum)

3. Clarie Kerlien - Bariton Saxofoon (Burdine - St. Annaparochie/Vrouwenparochie)


Verplicht werk

1. Hâld Moed - Oosthem, o.l.v. Siemen Hoekstra

2. Halleluja - Anjum, o.l.v. Piet Visser

3. Burdine - St. Annaparochie/Vrouwenparochie, o.l.v. Tjipke Pasma


Totaal programma

Gouden Spiker: Hâld Moed - Oosthem, o.l.v. Siemen Hoekstra

Súlveren Spiker: Halleluja - Anjum, o.l.v. Piet Visser

Brûnzen Spiker: Burdine - St. Annaparochie/Vrouwenparochie, o.l.v. Tjipke Pasma

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

5e DIVISIE BRASSBAND


Solisten

1. Jan van der Kooi & Frans de Haan - Euphonium (Speelt Wel - Suawoude)

2. Bennie Kuitert, Albert Boersma & Johannes Loonstra - Trombone (Excelsior - Surhuizum)

3. Martine Stroet - Bugel (Brugorkest Kunst naar Kracht - De Goorn)


Verplicht werk

1. Speelt Wel - Suawoude, o.l.v. Dirk Vincken

2. Excelsior - Surhuizum, o.l.v. Erik van der Veen

3. De Eendracht - Marrum, o.l.v. Joke Krist


Totaal programma

Gouden Spiker: Speelt Wel - Suawoude, o.l.v. Dirk Vincken

Súlveren Spiker: Excelsior - Surhuizum, o.l.v. Erik van der Veen

Brûnzen Spiker: De Eendracht - Marrum, o.l.v. Joke Krist

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

FESTIVAL DIVISIE

Gouden Spiker: Jong SDG - Rinsumageest/Driesem/Wouterswoude, o.l.v. Gatse Hijlkema

Súlveren Spiker: Crescendo B - Drachten, o.l.v. Gatze Verbeek

Brûnzen Spiker: Jong Juliana - Kollumerzwaag, o.l.v. Josephine van den Berg

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

4e DIVISIE BRASSBAND

Solisten

1. Willem Hoekstra - Es Bas (De Bazuin - Donkerbroek)

2. Anno Talman - Euphonium (Soli Deo Gloria - Rinsumageest)

3. Gabriëlle Boltjes - Cornet (Euphonia - Ternaard)


Verplicht werk

1. Soli Deo Gloria - Rinsumageest, o.l.v. Gatse Hijlkema

2. Euphonia - Ternaard, o.l.v. Gatse Hijlkema

3. De Bazuin - Donkerbroek, o.l.v. André Klaver


Totaal programma

Gouden Spiker: De Bazuin - Donkerbroek, o.l.v. André Klaver

Súlveren Spiker: Soli Deo Gloria - Rinsumageest, o.l.v. Gatse Hijlkema

Brûnzen Spiker: Euphonia - Ternaard, o.l.v. Gatse Hijlkema

♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

3e DIVISIE BRASSBAND

Solisten

1. Ilona Boersma - Cornet (GBG - Groningen)

2. Thea Nicolai & Marit Huiskamp - Cornet & Alt hoorn (De Nije Bazún - Britsum)


Verplicht werk

1. De Nije Bazún - Britsum, o.l.v. Piet van der Heide

2. GBG - Groningen, o.l.v. Jan Werkman


Totaal programma

Gouden Spiker: De Nije Bazún - Britsum, o.l.v. Piet van der Heide

Súlveren Spiker: GBG - Groningen, o.l.v. Jan Werkman

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...